General Electric Ankastre Servisi

General Electric Ankastre Fırın Servisi

General Electric Fırın Servisi : Pişirme geleceği burada. Pişirme kolaylık Tanışma GE'nin en yeni yenilik! Bu yeni GE Göster çift fırın yelpazesi aynı anda iki farklı sıcaklıkta iki farklı yemekler pişirmek sağlar. Indüksiyon teknolojisi hızlı, duyarlı, kolay temiz pişirme son. Bir indüksiyon ocak çoğu zaman bir kısmını da suyun kaynaması için konvansiyonel elektrik radyant veya gaz Setüstü daha çabuk ısınır.

General Electric Ankastre Ocak Servisi

General Electric Ocak Servisi : Hem gaz ve elektrik mevcut, mutfak Setüstü fırın boşluğundan bağımsızdır. Onlar mutfak tezgahı ile entegre bir göz için tasarlanmıştır. Bir Ocağın bir tezgah ya da mutfak adada yerleşik bir duvar fırın veya ısınma çekmecede ya da sadece kendi üzerinde kurulabilir. Mutfağınızda tasarım olanakları neredeyse sınırsız!

GE Profile indüksiyon Setüstü, hızlı en son yenilik, verimli pişirme. Bu Setüstü hızlı ve kolay temizlik avantajı ile daha hızlı gaz veya radyant Setüstü fazla suyun kaynaması için yeteneği var.

General Electric Ankastre Davlumbaz Servisi

General Electric Davlumbaz Servisi : Bir GE dizi başlık veya downdraft sistemi, duman, koku ve yağ ile mutfak kaldırılır.

Sizin dizi başlık veya downdraft sistemi Boyutlandırma GE havalandırma sistemleri ve davlumbaz bizim aralıkları ve Setüstü üzerinde mükemmel bir uyum için, 30 "aralık davlumbaz ve 36" aralık davlumbaz mevcuttur.

Temiz, rahat bir ortamda mükemmel yemekler oluşturun. Isı, nem, yemek kokuları ve daha kaldırmanıza yardımcı yeni ve bacalı-bacasız davlumbaz ile tamamlayın mutfak.

Profesyonel yardım ve teknik destek almak için General Electric Servisi 0224 239 48 18

Şikayet ve Öneri

General Electric Servis olarak bildireceğiniz tüm şikayet ve önerileriniz önemle incelenecektir.

Buzdolabı İç Temizleyici

Buzdolabı İç Temizleyici General Electric buzdolabı iç temizleyici ve tüm aksesuarları bir telefonla evinize teslim.

General Electric Ankastre Servisi

Teknik ServisUzman teknik kadro ve güleryüzlü hizmet almak için Yetkili Servis Çağrı Merkezimizi Arayın 0224 239 48 18

7/24 Hizmet

7 Gün 24 Saat Servis General Electric uzman yetkili teknik servisimiz Bursa geneline haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir.
Şikayet ve Önerileriniz

Profesyonel yardım ve teknik destek almak için General Electric Servisi 0224 239 48 18