General Electric Beyaz Eşya Servisi

General Electric Bulaşık Makinesi Servisi

Yeni General Electric Profile ™ Bulaşık Makinesi
General Electric Beyaz Eşya Servisi : GE Profile bulaşık herhangi bir mutfak için şık bir ek vardır. Zarif, modern bir üst denetim bakmak ya da bir, fakat geleneksel, çağdaş görünümlü ön kontroller arasında seçin, ya da bitişik kabin içine sorunsuz karışım olacak özel bir panel modeli seçerek, tüm bulaşık makinesi görmek için tercih edebilirsiniz.

General Electric Çamaşır Makinesi

General Electric Beyaz Eşya Servisleri : Herkes farklı çamaşır makinesi düşünüyor. Ve aile büyüklüğü gelen faktörlerden herhangi bir sayı, bizim yıkama ve kurutma ne beklediğinizi değiştirebilir, programları çalışmak. Bazıları için bu tanıdık geliyor hakkında bulma şey. Başkaları için, toplam kontrol çok önemlidir. Başkaları bu basitlik her şey olduğuna inanıyorum Bazı insanlar, zor leke mücadele için ileri teknoloji istiyorum. sadece tutarlılık insanların giysileri için mümkün olan en iyi bakım istiyor.

Neyse ki, GE Profile ™ ve GE ® frontload ve topload çamaşır makinesi çiftleri seçenekleri geniş bir yelpazede herhangi bir ihtiyaç, bir yaşam tarzı, her türlü zorluğa istediğiniz uyum sağlamak. GE yardım için bir yol vardır - ancak sizin çamaşır makinesi yapmak istiyorum - O sizin emin olabilirsiniz demektir.

General Electric Buzdolabı Servisi

General Electric Beyaz Eşya Servis : Sizin gıdalar uzun süre taze tutmak için yeterli depolama ve gelişmiş gıda muhafaza teknoloji sunarken GE Profile ™ Alttan Dondurucu Buzdolabı herhangi bir mutfak için şık sofistike ekleyin. Heykel, paslanmaz çelik ile benzersiz Fransız kapı tasarımı kolları serbest, karşı derinlik ve armoire tarzı ayakta (çift dondurucu) modelleri mevcuttur zarif, modern bir görünüm sağlar.

Profesyonel yardım ve teknik destek almak için General Electric Servisi 0224 239 48 18

Şikayet ve Öneri

General Electric Servis olarak bildireceğiniz tüm şikayet ve önerileriniz önemle incelenecektir.

Buzdolabı İç Temizleyici

Buzdolabı İç Temizleyici General Electric buzdolabı iç temizleyici ve tüm aksesuarları bir telefonla evinize teslim.

Beyaz Eşya Servisi

Teknik ServisUzman teknik kadro ve güleryüzlü hizmet almak için Yetkili Servis Çağrı Merkezimizi Arayın 444 1 797

7/24 Hizmet

7 Gün 24 Saat Servis General Electric uzman yetkili teknik servisimiz Bursa geneline haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir.
Şikayet ve Önerileriniz